Kazançlı Yatırımların Adresi

Yatırımcısının
Yeni Pusulası

Misyonumuz:

Yurtdışı Yatırım olarak amacımız bireysel yatırımcının finansal bilgisini artırarak, küresel piyasalarda bilinçli yatırım yapma fırsatı sağlamaktır. Her seviyeden yatırımcıya uygun, anlaşılır ve erişilebilir finansal önerilerle, yatırımlarınızı maksimize etmenize yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz:

Finansal bağımsızlık yolculuğunuzda en güvenilir rehberiniz olmak. Küresel piyasalarda yer alan zengin yatırım fırsatlarını Türk yatırımcısına sunarak, herkesin ekonomik refah içinde bir gelecek kurmasını sağlamak.

Önemli:

Yurtdışı Yatırım tarafından sunulan bilgiler verilen bilgiler yalnızca analizlerimizin sonuçlarına dayanır ve genel bilgi amaçlıdır. Yatırım kararları, kişisel mali durumunuza, hedeflerinize ve risk toleransınıza göre değişebilir. Herhangi bir yatırım yapmadan önce finansal danışmanlarınızdan veya uzmanlardan profesyonel tavsiye almanız önemle tavsiye edilir.

Neden Biz?

Uzmanlık ve Tecrübe: Alanında uzman ekibimiz, global finans piyasalarında yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle hizmetinizde.

Anlaşılır Analizler: Karmaşık finansal konseptleri, herkesin anlayabileceği şekilde basitleştiriyoruz.

Güncel ve Özgün İçerik: Küresel piyasalar ve yatırım trendleri üzerine güncel, özgün analizler ve öneriler.

Bireysel Yatırımcıya Özel: Yatırım kararlarınızda size yol gösterecek, bireysel yatırımcının ihtiyaçlarına özel hazırlanmış içerikler.

Yatırım Yapılacak En iyi hisseleri keşfedin

Portfoyünüzü güçlendirecek hisseleri seçmek için uzmanlarımızdan tavsiye alın.

Hakkımızda ne söyleniyor?

Hizmetlerimizi alıp memnun kalan müşterilerimizin arasında sizde yerinizi alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Hisse senedi danışmanlık hizmetlerimiz ve üyelik detayları hakkında sıkça sorulan soruların cevapları

Yurtdışı Yatırım, yatırımcıların portföylerini güçlendirmek için kapsamlı hisse senedi alım-satım önerileri ve tavsiyeleri sunan bir yatırım tavsiye sitesidir. Bir borsa sitesi değiliz ve sitemiz üzerinden herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Yurtdışı Yatırım, piyasa eğilimlerini, şirket mali durumlarını ve diğer faktörleri analiz ederek potansiyel yatırım fırsatlarını belirler. Daha sonra, Üyelerinin yatırım hedefleri ve risk toleranslarına dayanarak önerilerde bulunur.

Özel hisse senedi önerileri, araştırma raporlarına erişim için üyelik gereklidir. Ücretsiz üyelik ile analizlerimizin bir kısmına erişim sağlayabilirsiniz, ancak tavsiye edilen hisse senetleri ve detaylı analizlerimiz için üye olmanız gerekmektedir.

Üyelik seçeneklerimiz şunlardır: Ücretsiz üyelik, ücretsiz makalelere ve analizlere erişim sağlar. Aylık üyelik, tam erişim için aylık 9 dolar tutarındadır. Yıllık üyelik ise 79 dolar olup, tüm içeriklerimize bir yıl boyunca erişim sağlar.

Evet, üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Aylık üyeliklerde, iptal işlemi bir sonraki fatura döneminden itibaren geçerli olacaktır. Yıllık üyeliklerde, kalan süre için geri ödeme yapılmamaktadır, ancak iptal talebiniz alındıktan sonra üyeliğiniz bir daha yenilenmeyecektir.

E-mail Bültenimize Katılarak

yatırım dünyasında ki gelişmelerden haberdar olun.